Osobní nástroje
Nacházíte se zde: Úvod Lidé

Lidé v ústavu

Vedoucí ústavu:

Ing. Zuzana Bělinová, Ph.D.

Zuzana Bělinová

Zaměstnanci ústavu

Bělinová Zuzana, Ing., Ph.D. belinova@k620.fd.cvut.cz +420-22435-9974
   
Bureš Petr, Ing., Ph.D. bures@fd.cvut.cz +420-22435-9568

Zástupce vedoucího ústavu:

Ing. Martin Langr, Ph.D.

foto langr Derbek Přemysl, Ing., Ph.D. derbek@k620.fd.cvut.cz  +420-22435-9975

Faber Josef, prof. MUDr., DrSc.

joseffaber@seznam.cz +420-22435-9978
Faltus Vladimír, Ing. Bc., Ph.D. faltus@fd.cvut.cz +420-22435-9553
Faran Antonín, Ing., Ph.D. faranant@fd.cvut.cz +420-22435-9556

Manažer výuky:

Ing. Jiří Růžička

     
Hrubeš Pavel, doc. Ing., Ph.D. hrubes@k620.fd.cvut.cz

+420-22435-9502

Jáneš Vlastimil, doc. Ing., CSc. janes@fd.cvut.cz +420-22435-9555
Kopecký František, Ing., Ph.D. kopfrantisek@seznam.cz  

Manažer projektů:

Ing. Milan Sliacky

  Kovaljov Michal kovaljov@k620.fd.cvut.cz +420-22435-9979
Langr Martin, Ing., Ph.D. langr@k620.fd.cvut.cz +420-22435-9979
Leso Martin, doc. Ing., Ph.D. leso@fd.cvut.cz

+420-22435-9555 (tel/fax)

+420-22435-9556

Marvan Milan, Ing. marvan@fd.cvut.cz +420-22435-9556

Tajemník ústavu:

Michal Kovaljov

  Lesová Světlana lesovsve@fd.cvut.cz

+420-22435-9547

Novák Mirko, prof. Ing., DrSc. mirko@k620.fd.cvut.cz +420-22435-9548
     
     
Pelikán Emil, doc. Ing., CSc. pelikan@cs.cas.cz  

Sekretářka ústavu:

Světlana Lesová

      
Poláček Ivan, Ing. polacek@fd.cvut.cz +420-22435-9544
Růžička Jiří, Ing.  ruzicji4@fd.cvut.cz +420-22435-9629
Sadil Jindřich, Ing., Ph.D. sadil@fd.cvut.cz +420-22435-9568
     
Svítek Miroslav, prof. Dr. Ing., dr.h.c. svitek@fd.cvut.cz  

 

       
Šebesta Václav, doc. Ing., DrSc. sebesta@fd.cvut.cz  
Tichý Tomáš, doc. Ing., Ph.D.MBA  tichy@fd.cvut.cz +420-22435-9978
Votruba Zdeněk, prof. Ing., CSc. votruba@fd.cvut.cz +420-22435-9549
Vysoký Petr, doc. Ing., CSc. vysoky@fd.cvut.cz  
     

Plný výpis zaměstanců na stránkách fakulty

Plný výpis studentů doktorského studia na stránkách fakulty

 

Akce dokumentů
« únor 2018 »
únor
PoÚtStČtSoNe
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728