Osobní nástroje
Nacházíte se zde: Úvod Lidé

Lidé v ústavu

Vedoucí ústavu:

doc. Ing. Pavel Hrubeš, Ph.D.

foto hrubes

Zaměstnanci ústavu

Bělinová Zuzana Ing. Ph.D. belinova@k620.fd.cvut.cz +420-22435-9553
Bouchner Petr Ing. Ph.D. bouchner@k620.fd.cvut.cz +420-22435-9552
Bureš Petr Ing. Ph.D. bures@fd.cvut.cz +420-22435-9568

Zástupce vedoucího ústavu:

prof. Dr. Ing. Miroslav Svítek

foto svitek Derbek Přemysl Ing. derbek@k620.fd.cvut.cz  +420-22435-9975
Faber Josef prof. MUDr. DrSc. joseffaber@seznam.cz +420-22435-9978
Faltus Vladimír Ing. Bc. Ph.D. faltus@fd.cvut.cz +420-22435-9553
Faran Antonín Ing. Ph.D. faranant@fd.cvut.cz +420-22435-9556

Manažer výuky:

Ing. Martin Langr

foto langr Hlavínová Jana hlavinova@fd.cvut.cz

+420-22435-9975

+420-22435-9545

Hrubeš Pavel Ing. Ph.D. hrubes@k620.fd.cvut.cz

+420-22435-9629

+420-22435-9974

Jáneš Vlastimil doc. Ing. CSc. janes@fd.cvut.cz +420-22435-9555
Kopecký František Ing. Ph.D. kopfrantisek@seznam.cz  

Manažer projektů:

Ing. Zuzana Bělinová, Ph.D.

Zuzana Bělinová Kovaljov Michal kovaljov@k620.fd.cvut.cz +420-22435-9979
Langr Martin Ing. langr@k620.fd.cvut.cz +420-22435-9979
Leso Martin Ing. Ph.D. leso@fd.cvut.cz

+420-22435-9555 (tel/fax)

+420-22435-9556

Marvan Milan Ing. marvan@fd.cvut.cz +420-22435-9556

Tajemník ústavu:

Michal Kovaljov

  Lesová Světlana lesovsve@fd.cvut.cz

+420-22435-9547

+420-22435-9545 (tel/fax)

Novák Mirko prof. Ing. DrSc. mirko@k620.fd.cvut.cz +420-22435-9548
Novotný Stanislav Ing. Ph.D. xnovotny@fd.cvut.cz +420-22435-9552
Pěkný Jan Ing. xpekny@fd.cvut.cz +420-22435-9552
Pelikán Emil doc. Ing. CSc. pelikan@cs.cas.cz  

Sekretářka ústavu:

Světlana Lesová

  Piekník Roman Ing. xpieknik@fd.cvut.cz +420-22435-9552
Poláček Ivan Ing. polacek@fd.cvut.cz +420-22435-9544
Přibyl Pavel prof. Ing. CSc. pribyl@fd.cvut.cz  
Sadil Jindřich Ing. Ph.D. sadil@fd.cvut.cz +420-22435-9568
Stárek Tomáš Ing. xstarek@fd.cvut.cz  
Svítek Miroslav prof. Dr. Ing. svitek@fd.cvut.cz +420-22435-9631

Sekretářka ústavu:

Jana Hlavínová

  Sýkora Ondřej Ing. Ph.D. xsykorao@fd.cvut.cz +420-22435-9552
Šebesta Václav doc. Ing. DrSc. sebesta@fd.cvut.cz  
Tichý Tomáš doc. Ing. Ph.D. tichy@fd.cvut.cz +420-22435-9978
Votruba Zdeněk prof. Ing. CSc. votruba@fd.cvut.cz +420-22435-9549
Vysoký Petr doc. Ing. CSc. vysoky@fd.cvut.cz  
Zeman Pavel Ing. xpzeman@fd.cvut.cz +420-22435-9976

Plný výpis zaměstanců na stránkách fakulty

Plný výpis studentů doktorského studia na stránkách fakulty

 

Akce dokumentů
« listopad 2017 »
listopad
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930